Pórová polievka

Recepty na prípravu pórovej polievky

13 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Pórová polievka. Máme pre vás zbierku 13 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Na prípravu v kategórii Pórová polievka si vyhraďte čas 20 - 60 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Recepty ako Výborná pórová polievka, Polievka pórková s morčacou pečienkou, Luxusná pórová polievka, Pórová polievka patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

Pórková polievka so syrokrémom

Túto polievku navarí aj začiatočník-gazdinka.

Krémová zemiakovo pórova polievka

Krémová zemiakovo pórová polievka je ideálnou voľbou pre chladné dni. Je výživná, rýchla a ľahko sa pripravuje. Je plná zdravých zeleninových výživových látok.

Luxusná pórová polievka

Pórová polievka je krásna, lahodná polievka, v ktorej sa spájajú chute póru, zemiakov a smotany. Vždy, keď túto polievku pripravujem, žasnem nad tým, ako jednoduché prísady dokážu vytvoriť takú bohatú a vyváženú chuť.

Pórová polievka s mletým mäsom

Túto pórovú polievku s mletým mäsom som robila už nespočetnekrát, pretože je v mojej rodine mimoriadne obľúbená. Je úžasne aromatická, výdatná a hrejivá - ako stvorená na chladné dni. Výborne však chutí aj v prechodnom období alebo počas trochu chladnejších jarných dní.

Portugalský guláš "Caldo verde"

Caldo Verde je tradičný portugalský guláš, ktorý sa vyznačuje jednoduchosťou a použitím čerstvých surovín. Tento recept som pripravoval už mnohokrát a vždy je to potešenie pre zmysly. Silné chute kapusty a choriza sa dopĺňajú so zemitou dobrotou červenohnedých gaštanových zemiakov a vytvárajú pokrm, ktorý je výdatný a povzbudzujúci zároveň.

Vegetariánska pórová polievka, rýchla a jednoduchá

Milujem polievky v akejkoľvek podobe a pripravujem ich často. Jednou z mojich obľúbených variácií je vegetariánska pórová polievka. Je nielen zdravá, ale aj naozaj chutná a úžasne krémová. Počas chladných večerov poskytuje to správne teplo a útulnosť. Tento recept často pripravujem pre svoju rodinu a priateľov a rada by som sa oň podelila aj s vami.
Greta
Greta
Náhľad receptu Krémová cesnaková polievka
Videorecept

Krémová cesnaková polievka

S vegetariánskou cesnakovou krémovou polievkou môžete posilniť svoj imunitný systém a navyše je rýchlo uvarená. Veľa cesnaku sa podusí s cibuľou, obohatí vývarom a smotanou. K tejto jesennej polievke sa výborne hodia chrumkavé krutóny.

Polievka pórková s morčacou pečienkou

Rýchla polievočka podobá sa zabíjačkovej. Vyzerá nevábne ale chutí výborne 😉

Pórová polievka

Výborná krémová pórová polievka s cesnakom a zemiakmi.
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Výborná pórová polievka
Videorecept

Výborná pórová polievka

Velmi chutná polievka, ktorú som sa naučila od mojej svokry. Je velmi jednoduchá, rýchla a z mála surovín🙂 Je to jedna z našich najobľúbenejších polievok. Má sladkokyslú chuť.

Pórová polievka

Zahreje a chutí výborne!

Pórová polievka

Rýchla polievka ja aj pre detičky

Pórová polievka s mascarpone

REKLAMA