Nepečené cukrovinky

Recepty na prípravu nepečených cukroviniek

21 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Nepečené cukrovinky – vhodné na rôzne príležitosti. Skúste ešte dnes jeden z týchto 21 receptov. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Nepečené cukrovinky je 10 - 60 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Recepty ako Chrumkavé kokosové bounty tyčinky, Nepečený čučoriedkový cheesecake, Jednoduché karamelové burizónové guľky, Nepečený zákusok s kyslou smotanou patria k našim najpopulárnejším. Pozrite si ich spracovanie. Možno presvedčia aj vás!

HORALKOVÉ guličky

Ak ľúbiš Horalky a arašidy, toto musíš rozhodne vyskúšať 🥰🤭

Chrumkavé kokosové bounty tyčinky

Pripravíme si plech s rozmermi 17x17cm, potrebné ingrediencie a môžeme sa do toho pustiť. Dnes žiadna rúra a 200 stupňov v kuchyni😁.

Vegan snickers

Jednouchý a rýchly recept

Jednoduché karamelové burizónové guľky

Ak máte doma burizony spravte si jednoduché burizónové guľky! Burizónové guľky s karamelovým salkom sú chutnou mňamkou, ktorú si zamiluje celá rodina. Sú hotové rýchlo a stačí k tomu len pár ingrediencií.

Žerbo srdiečka

Rýchla nepečená sladkosť z pár ingrediencií. Sladidlo som nepoužila vôbec, ale ak by vám bolo málo sladké, uberte z džemu a pridajte troška kvalitného medu.

Nepečené žerbo guľky

Jednoduché, nenáročné na prípravu. Oriešky, sušienky a marhuľový džem im dodá tú správnu chuť. Obalené v čokoláde 🍫 chutia výborne.

Čokoládky Mon cheri

Podľa receptu @lenkamajtanova. Vlani som tieto čokoládky vyskúšala a tento rok sú už pripravené opäť 😏. Zdravá maškrta to nie je 🙅, ale určite stojí za vyskúšanie 🙂

Mätové srdiečka v čokoláde

Nepečená dobrota plná mätovej príchute a kokosu, obaľovaná v horkej čokoláde

Nepečený Banoffee koláčik

Rýchly, nepečený banánovo karamelový koláčik :)

Nepečený zákusok s krémom s vaječným likérom

Raz dva hotový zákusok. Krém som spravila, aký som zvykla do nepečených krémešov, len som pridala vaječný likér a kakao. Chutili výborne.
REKLAMA