Brokolicový šalát

Recepty na prípravu brokolicového šalátu

5 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Brokolicový šalát – vhodné na rôzne príležitosti. Čo tak jeden z týchto 5 receptov vyskúšať ešte dnes? Tieto recepty z kategórie Brokolicový šalát sa vám podarí zrealizovať za čas 20 - 45 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Kuskusový šalát s fazuľkovými luskami, Brokolicový šalát, Brokolicový šalát so syrom, Brokolicovo šunkový nákyp. Vyskúšate ich aj vy?

Šalát s brokolicou a fetou

Tento brokolicový šalát s fetou patrí medzi moje obľúbené jednoduché, ale chutné jedlá. Vždy prekvapí svojou sviežosťou a chuťou. Jeho tajomstvom je kombinácia pevnej brokolice s mäkkými paradajkami a šťavnatým syrom feta.

Brokolicovo šunkový nákyp

Tento chutný, výdatný nákyp s brokolicou a šunkou je pravidelným favoritom na našom rodinnom obedovom stole. Vždy, keď ho pripravujem, kuchyňa nádherne vonia gratinovaným syrom. Súhra krémového syra, chrumkavej brokolice a pikantnej šunky je jednoducho neodolateľná a chrumkavý nákyp je čerešničkou na torte.

Brokolicový šalát so syrom

Recept na rýchly a jednoduchý brokolicový šalát so syrom.

Kuskusový šalát s fazuľkovými luskami

Kuskus je tá správna voľba pre zdravší životný štýl!
REKLAMA