Bázová limonáda

Recepty na prípravu bázovej limonády

45 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Bázová limonáda. Máme pre vás zbierku 45 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Bázová limonáda strávite, je 5 - 1440 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Bazové víno z kvetov, Bazový sirup na uskladnenie, Sirup z bazy, Bazový sirup bez cukru.

Bazová šťava

Tento recept vám ukáže, ako pripraviť bazovú šťavu, ktorá je nielen chutná, ale aj plná vitamínov. Bazová šťava je osviežujúci nápoj, ktorý je ideálny na horúce letné dni.

Tradičný bazový sirup

Vytvorte osviežujúci bazový sirup, ktorý je perfektným letným nápojom.

Bazový sirup bez varenia

Tento recept na bazový sirup bez varenia je rýchly a ľahký. Ideálny pre všetkých, ktorí chcú využiť lahodnú bazovú sezónu, ale nemajú čas na varenie. Stačí len zmiešať všetky ingrediencie a nechať stáť.

Baza sirup

Recept na bazový sirup je jednoduchý a chutný. Je to skvelý spôsob, ako využiť sezónne bazové kvety a vlastnoručne si pripraviť domáci sirup, ktorý sa hodí na prípravu osviežujúcich nápojov.

Sirup z plodov bazy čiernej

Tento osviežujúci letný nápoj obsahuje všetky vitamíny a antioxidanty, ktoré plody bazy čiernej ponúkajú. Je to perfektné na ochladenie v horúcich letných dňoch.

Bazový sirup

4,5 litra, 24h luhujeme

Bazový džús

Pripravte si na leto osviežujúci bazový džús.

Bazový sirup z kvetu varený

U nás doma "fičíme" na domácich sirupoch celý rok. Na prvej priečke hviezdi bazový a druhú priečku si delia mätový sirup spolu s lipovým, ktoré pripravujem rovnakým spôsobom ako bazový. Vyskúšajte, sirup je osviežujúci a ako stvorený na letné dni. 🌞

Domáci likér z plodov bazy čiernej

Skvelý recept na domáci likér, ktorý si určite vychutnáte.

Bazový sirup

V teplom počasí dobre padne osbviežujúca limonáda.

Bazová malinovka

Osvežujúci nápoj z bazových kvetov. Ideálny pre letné dni.

Bazový džús

Domáci bazový džús je ideálny na osvieženie v teplých letných dňoch.

Víno z kvetu bazy čiernej

Domáce víno z kvetu bazy čiernej je skvelý a originálny nápoj, ktorý si môžete vychutnať počas letných mesiacov.

Bazový sirup z bobúľ bazy čiernej

Bazový sirup je lahodný a zdravý nápoj, ktorý si môžete pripraviť doma. Ide o vynikajúci letný osviežujúci nápoj, ktorý vám dodá dostatok vitamínov.

Čaj z kvetov bazy

Tento recept na čaj z kvetov bazy je fantastický a veľmi jednoduchý. Bazový čaj je skvelý na detoxikáciu tela a okrem toho je aj veľmi chutný.

Bazový džús

Bazový džús je osviežujúci nápoj pripravený z kvetov bazy. Je to skvelý letný nápoj, ktorý môžete podávať aj na rôznych oslavách alebo piknikoch. Tento recept je jednoduchý a rýchly na prípravu.
REKLAMA