Avokádová nátierka

Recepty na prípravu avokádovej nátierky

10 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Avokádová nátierka – vhodné na rôzne príležitosti. Máme pre vás zbierku 10 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Avokádová nátierka je 10 - 20 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Najlepšia avokádová nátierka, Avokádová pomazánka, Avokádovo cícerová nátierka, Avokádova salsa s granátovým jablkom - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Avokádová pomazánka so syrom

Chutná na chlebík a rýchlo pripravená

Avokádová pomázanka so syrom

Rýchla a jednoduchá pomazánka so syrom cottage cheese.

Pomazánka z avokáda a vajec

Jednoduchá a chutná pomazánka z avokáda a vajec, kterou si môžete pripraviť na raňajky alebo ako ľahký obed.

Avokádová pomazánka s vajcom

Avokádová pomazánka s vajcom je jednou z mojich obľúbených vecí na prípravu pre raňajky alebo občerstvenie. Má jemnú chuť avokáda, ktorá je oživená citrónovou šťavou a vylepšená pridaním uvarených vajec.

Avokádová nátierka pre deti

Najlepšia avokádová nátierka pre deti, ktorá sa hodí na raňajky alebo desiatu.

Avokádovo cícerová nátierka

Jednoduchá, zdravá a skvelá nátierka pre vás. Okrem cíceru a avokáda je nátierka pripravená z červenej papriky, cibule, horciče a majonézy. Perfektná do chlebíka, wrapiek alebo iba tak s tacos.

Najlepšia avokádová nátierka

Najobľúbenejšia zdravá avokádová nátierka. Ak chcete, aby bola táto avokádová nátierka pre deti, stačí z receptu odstrániť čili a cesnak.

Avokádová pomazánka

Túto avokádovú pomazánku pre deti pripravujem veľmi rada. Je zdravá a úplne jednoduchá na prípravu. Stačia len 4 suroviny.

Avokádové guacamole

Rýchly a jednoduchý recept na chutné guacamole z avokáda, ktoré rýchlo pripravíš pre akúkoľvek návštevu. Perfektný párty trik alebo dokonalá večera.
doma_u_katky
doma_u_katky
Náhľad receptu Avokádova salsa s granátovým jablkom
Fotorecept

Avokádova salsa s granátovým jablkom

Avokádová nátierka s cibuľkou jemne pikantná a posypaná semiačkami z granátového jablka
REKLAMA