Ananás

Recepty z ananásu

61 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Ananás na jednom mieste! Čo tak jeden z týchto 61 receptov vyskúšať ešte dnes? Na nasledujúce recepty z kategórie Ananás si vyhraďte čas 5 - 120 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Koláč Orgazmus, Zelerový šalát s ananásom, Koláč orgazmus, Domáca čínska sladkokyslá omáčka.

Smoothie s ananásom

Osvežujúce a zdravé smoothie s ananásom, ktoré je ideálne na začatie dňa alebo ako rýchle občerstvenie. Tento výživný nápoj je bohatý na vitamíny a minerály.

Šalát z ryže, ananásu a kurčiatka

Čerstvý a chutný šalát. Kombinácia lahodného kurčiatka, sladkého ananásu a sýteho ryže zaručuje, že toto je kompletné a uspokojivé jedlo.

Ananasová torta s kokosom

Recept na delikátnu ananásovú tortu, ktorá je posypaná kokosom.

Silvestrovský drink s rumom a ananásovým džúsom

Osvežujúci a slávnostný drink, perfektný na privítanie nového roka. Tento silvestrovský drink sa podobá na mojito v sviežosti a jemnosti - ideálny na začiatok nového roka!

Silvestrovská detská bowl

Chutná, nealkoholická bowle, ktorá je na každej silvestrovskej oslave pre deti hitom.

Ananásové rezy

Recept na šťavnaté ananásové rezy, ktoré sa hodia na posedenie s priateľmi.

Čokoládové fondue

Tento recept na čokoládové fondue je jedným z mojich najobľúbenejších dezertov na špeciálne príležitosti alebo príjemné večery. Nemal by chýbať na žiadnom romantickom stole. Pripravila som ho nespočetne veľakrát pre rodinu a priateľov a vždy som získala nadšené recenzie. Kombinácia rozpustenej čokolády a čerstvého ovocia je jednoducho neprekonateľná a príprava je prekvapivo jednoduchá.

Jednoduchý domáci ovocný punč

Tento zábavný a jednoduchý nápoj sa vždy páči davu!

Ovocný nealkoholický punč

Tento živý a osviežujúci nealkoholický punč Zesty Fruit Splash zaručene rozžiari každú udalosť!

Domáce fit tyčinky

Chutné a zdravé fit tyčinky, ktoré si pripravíte doma.

Varená tekvica s ananásom

Recept na konzervovanú tekvicu s ananásom sa stal mojím obľúbeným nielen pre jej sladkú a mierne exotickú chuť, ale aj pre jej jednoduchú prípravu a dlhú trvanlivosť. Je to skvelý spôsob, ako si vychutnať chuť leta počas chladných zimných mesiacov. Odporúčam ho vyskúšať každému, kto má rád tekvicu aj ananás.

Šalát s kuracím mäsom a ananásom

Tento šalát som objavil na jednej z mojich dovolenkových ciest, keď mi šéfkuchár ukázal svoj obľúbený spôsob kombinácie klasickej poľskej kuchyne s tropickými chuťami.

Kuracie mäso s ananásom na čínsky spôsob

Kuracie mäso s ananásom na čínsky spôsob je špeciálna kombinácia sladkej a kyslej chuti, ktorá vytvára zvláštny kontrast. Je to jedno z mojich obľúbených rýchlych a ľahkých jedál.

Ako si pripraviť raňajkové ovocné smoothie

Toto tropické ovocné smoothie je neuveriteľne osviežujúce a plné energie, perfektný štart do každého dňa!

Tekvicový kompót s ananásom

Recept na tekvicový kompót s ananásom. Je to nápaditý a chutný spôsob, ako na jeseň využiť prebytočnú tekvicu.

Zdravý vlhký mrkvovo-banánový koláč

Vďaka nádhernej a vlhkej štruktúre spolu s pikantnou tvarohovou polevou je tento koláč u mňa doma stálicou. Dodatočná srdečnosť banánov a prirodzená chuť mrkvy prinášajú jedinečnú zmes chutí, vďaka ktorej si každý pýta ďalšie!
REKLAMA