Marhule

Marhule - chutné a jednoduché recepty

65 receptov

Zoznámte sa! Toto sú naše recepty z kategórie Marhule – vhodné na rôzne príležitosti. Jeden z týchto 65 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Marhule je 5 - 360 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Marhuľový džem, Úžasne krémový tvarohovo-marhuľový koláč, Ruské rezy, Jemná nadýchaná hrnčeková bublanina. Vyskúšate ich aj vy?

Orechový koláčik s čoko polevou

Sacherova torta

Sacherova torta je svetoznámy rakúsky dezert, ktorý vyniká svojou kombináciou čokoládovej torty, marhuľového džemu a čokoládovej glazúry. Tu je tradičný recept na vytvorenie tohto delikátneho dezertu doma.

Kváskový marhuľový koláč

Tento chutný koláč je ideálny pre všetkých milovníkov kysnutých koláčov a marhúľ.

Tradičný recept Baumkuchen

Milujem pečenie počas chladných zimných večerov a mojím absolútnym favoritom je vždy tradičný Baumkuchen. Sústredený pokoj, ktorý prichádza z vrstvenia koláča, a takmer meditatívne pridávanie každej jednotlivej vrstvy robia z Baumkuchenu skutočný pôžitok pre všetky zmysly - samozrejme, najmä pri jeho jedení.

Makové cukríky s polevou

Makové cukrovinky s polevou sú tradičné české vianočné cukrovinky, ktoré v našej rodine pečieme každý rok.

Slovenské linecké koláčiky

Recept na fantastické slovenské linecké koláčiky, na ktorých prípravu sa tešia predovšetkým moje deti.

Bublanina s pudingom

Bublanina obľúbený kolačik ,táto bublanina je šťavnatá a veľmi obľúbená. Hrnček použi 250ml.

Babičkin tmavý ovocný koláč

Tmavý ovocný koláč mojej babičky je zmesou ovocia a korenia, ktoré sa počas pečenia spojili do jedného lahodného koláča.

Pečený čaj ovocný

Výborný na zimné večery

Studená torta s kyslej smotany s ovocím

Recept na osviežujúcu tortu z kyslej smotany a ovocím, ktorú si pripravíte bez pečenia.

Marhuľový koláč s pudingom

Recept na sladký a zároveň svieži marhuľový koláč s pudingom.

Marhuľový koláč

Rýchly koláč pre milovníkov ovocia.

Cuketový koláč s čokopolevou

Lahodný cuketový koláč s čokopolevou je netradičný, ale chutný spôsob, ako využiť našu obľúbenú, prebytočnú zeleninu - cuketu.

Zdravé domáce müsli tyčinky s orechmi a semienkami

Tieto zdravé müsli tyčinky sú plné výživných zložiek, ako sú ovsené vločky, orechy, semienka a sušené ovocie. Tieto tyčinky sú ideálne na rýchle raňajky alebo jedlo na cestách a určite vám dodajú energiu počas celého dňa. Sú tiež úplne vegánske a prirodzene sladené, takže sú zdravšou voľbou pre vaše chute na občerstvenie.

Francúzsky jablkový koláč

Recept na tradičný francúzsky jablkový koláč.

Ajvar

Ajvar je papriková pasta, ktorú si môžete vyrobiť aj sami doma. Do našej domácej paprikovej pasty Ajvar môžeme pridať viac alebo menej chilli príchute.
REKLAMA