Ratatouille

Recepty na prípravu Ratatouille

5 receptov

Objavte chutné recepty z kategórie Ratatouille. Skúste ešte dnes jeden z týchto 5 receptov. Čas, ktorý pri príprave receptov z kategórie Ratatouille strávite, je 20 - 60 minút, v závislosti od náročnosti postupu. Ak si neviete vybrať z množstva receptov, potom neprehliadnite tieto obľúbené a veľmi populárne recepty - Zeleninové ratatouille, Francúzske ratatouille original recept, Francúzska klasika Ratatouille preslávená Disney rozprávkou, Ratatouille.

Ratatouille zelenina

Ratatouille je tradičná francúzska zeleninová pochúťka, ktorá sa vyznačuje použitím rôznych druhov zeleniny. V tomto recepte ponúkame jednoduchú verziu ratatouille, ktorú si môžete pripraviť aj doma.

Francúzske ratatouille original recept

Jednoduchý a najlepší recept na ratatouille.

Zeleninové ratatouille

Ak chcem pripraviť rýchly a zdravý obed pre svoju rodinu, pripravím zeleninové ratatouille - vyskúšajte ho aj vy!

Francúzska klasika Ratatouille preslávená Disney rozprávkou

I keď treba povedať, že Ratatouille vo Francúzsku často nepodávajú takto lákavo, my sme ho ochutnali ako súčasť domácej kuchyne jednej pani v Nice a vyzeralo to ako naše lečo s francúzskym nádychom.

Ratatouille

Úprimne, aj ja som si myslela, že jedlo zložené iba zo zeleniny nemôže byť také dobré ako keď máme na tanieri mäso, ale opak je pravdou. Ratatouille sa stalo jedným z jedál, ktoré budem variť pravidelne.
REKLAMA