Kaufland leták od 11.07.2024 - aktuálne letáky od štvrtka a nedele

REKLAMA

Kaufland leták

Máte premyslené, čo budete najbližšie dni variť? Potom je ten správny čas vybrať sa na nákup. Ešte predtým si však nenechajte ujsť aktuálny leták Kaufland so zaujímavými akciami na obľúbený tovar.

Kaufland je obľúbeným obchodom, do ktorého sa zákaznici radi vracajú. V novom letáku obchodu Kaufland k vám mieria potraviny za skvelé ceny a ešte čosi naviac. Do pozornosti dávame najmä Kaufland Bratislava-Petržalka-Danubia. Platí od 11.07.2024 a ukrýva hneď niekoľko lákadiel.

A ako sú na tom s akciovou ponukou ďalší predajcovia, napríklad Lidl, Tesco, Billa, Terno, Libex, Metro, KON - RAD? Žiadny problém, tieto letáky takisto pravidelne aktualizujeme. Smelo do hľadania najlepšej ceny v online letákoch.

Milujete varenie a pečenie? Potom ste tu správne! Na Tastelist sú už tisícky výborných receptov a inšpirácie plné chutí. A keďže vieme, že s varením súvisia aj nákupy potravín, nájdete na našom webe vždy aktuálne letáky predajcov potravín na Slovensku. Aj s ich pomocou šikovne ušetríte čas aj peniaze.