Vegan vianočné recepty

Vegan vianočné recepty - chutné a jednoduché recepty

8 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Vegan vianočné recepty? Ste tu správne! Máme pre vás zbierku 8 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Vegan vianočné recepty je 10 - 90 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Kokosové makrónky v čokoláde, Novodobé grilážky, Lieskovcovo čokoládové koláčiky, Vianočný stromček. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

TASTElist
TASTElist
Náhľad receptu Domáce vegan peanut butter cups
Videorecept

Domáce vegan peanut butter cups

Domáca a zdravšia verzia Reese's cup. Vyrobte si túto sladkosť na Halloween a sľubujeme, že všetky deti budú vašu halloweensku pochúťku milovať!

Mandľové koláčiky

Skvelé vegánske koláčiky

Horúca čokoláda s tahini

Niet nad lepší spôsob ako sa zohriať počas týchto studených zimných dní ako šálkou horúcej čokolády.

Novodobé grilážky

Nepečené oblátkové koláčiky s arašidovou-sirupovou plnkou. Kto by ich nemal rád? U nás miznú z krabice vianočného pečiva ako prvé.

Lieskovcovo čokoládové koláčiky

Vianočné koláčiky plné čokoládovej chuti a lieskovcov.

Vianočný stromček

Urobte si tiež počas Vianoc tento sviatočný stromček. Skvelo oživí každý vianočný stôl alebo vianočný večierok, najlepšie si ho vychutnáte ešte teplý s rajčinovým dresingom. Dúfam, že ho tiež vyskúšate!

Netradičný batátový brownies s vanilkou

Kombinácia batatov, orieškového masla a vanilky je neopísateľná. Budete potrebovať len zopár ingrediencií, dokonca ani klasické maslo či vajíčko.

Kokosové makrónky v čokoláde

Malé sladké potešenie pre každého milovníka kokosu.
REKLAMA