Mandarínková torta

Recepty na prípravu mandarínkovej torty

4 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Mandarínková torta? Ste tu správne! Máme pre vás zbierku 4 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Tieto recepty z kategórie Mandarínková torta sa vám podarí zrealizovať za čas 40 - 90 minút. V každom recepte sa okrem ingrediencí a postupu dozviete aj približný čas prípravy a počet porcií. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Svieži mrkvový koláč s ľahučkým krémom, mandarínkami a želatinou, Smotanová torta, Trasená mandarinková torta, Plnené tartaletky na Vianoce - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Dezert z mandarínok a keksov Špekulas

Tento dezert s mandarínkami a špekulkami som často pripravovala pre svoju rodinu na Vianoce. Sviežosť mandarínok v kombinácii s chuťou speculoos a nadýchaného tvarohu je jednoducho neodolateľná. Vždy je radosť priniesť na stôl tento lahodný dezert - vyvoláva spomienky na detstvo a rozjasní každý chladný zimný deň.

Plnené tartaletky na Vianoce

Pomaly sa blíži obdobie Vianoc, tak prečo si neosladiť život typickými sladkosťami pre toto najradostnejšie obdobie roka.

Smotanová torta

Rýchla, nenáročná a svieža smotanová torta. Plná sladkého ovocia a piškót.
REKLAMA