Hot dog

Recepty na prípravu hot dogu

4 receptov

Hľadáte tip na recept z kategórie Hot dog? Ste tu správne! Nájdete tu 4 skvelých receptov, z ktorých si určite vyberiete. Na nasledujúce recepty z kategórie Hot dog si vyhraďte čas 15 - 50 minút. Pri každom recepte nájdete po rozkliknutí uvedený presnejší údaj o dĺžke prípravy a počte porcií. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Najlepší americký hot dog, Domáci grilovaný hamburger Hot Dog, Vegetariánske hotdogy, Domáca klasická omáčka na hotdogy. Vyskúšate ich aj vy?

Domáci grilovaný hamburger Hot Dog

Tieto hamburgerové psy sú absolútne lahodné, zábavné na prípravu a obľúbené v mojej rodine, najmä na rodinných grilovacích párty.

Domáca klasická omáčka na hotdogy

Táto sladká, pikantná a slaná pochúťka bude dokonalým doplnkom vašich hotdogov, ktoré sa v okamihu zmenia z mdlých na gurmánske.

Vegetariánske hotdogy

Tieto vegetariánske hotdogy sú chutnou alternatívou tradičných mäsových hotdogov. Sú vyrobené z jednoduchých rastlinných surovín a sú ideálne na rýchlu a jednoduchú večeru uprostred týždňa alebo na letné grilovanie. Tieto hotdogy bohaté na bielkoviny a plné chuti určite potešia aj nevegetariánov.

Najlepší americký hot dog

Americká klasika - hot dog.
REKLAMA