Syrové slimáky

Recepty na prípravu syrových slimákov

13 receptov

Najlepšie nápady na recepty z kategórie Syrové slimáky na jednom mieste! Skúste ešte dnes jeden z týchto 13 receptov. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Syrové slimáky je 25 - 120 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Pizza slimáky, Smotanovo - syrové lístkové slimáky, Jednoduché pizzové slimáky, Mini pizza slimáky - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Pizzové a cesnakové kysnuté slimáky

Fajnová slaná šmakocina na oslavy ako stvorená.

CESNAKOVO-SYROVÉ SLIMÁKY

Slané slimáky z lístkového cesta

Príprava slaných slimákov z lístkového cesta, ktoré sú perfektným doplnkom k obedu, večeri, alebo ako snack na párty. Tento recept je jednoduchý a rýchly, takže ho zvládne každý, kto má rád pečenie.

Pizzové slimáky z lístkového cesta

Tento recept na pizza slimáky z lístkového cesta je jedným z mojich favoritov - je rýchly, jednoduchý a výsledok je naozaj skvelý.

Pizza slimáky z lístkového cesta

Zbožňujem pizzu, a preto som sa rozhodla pripraviť pizza slimáky z lístkového cesta. Bežne ich pripravujem na rôzne večierky alebo aj keď máme doma len tak chuť na niečo dobré k filmu.

CESNAKOVÉ SLIMÁKY

Jednoduché pizzové slimáky

Tieto zmiznú na párty vždy ako prvé!

Pizza slimáky

Tento jednoduchý párty trik pozná azda každý, ale možno niekoho inšpiruje k jeho príprave.

Pizza slimáky

Je to výborný a rýchly snack, ktorý sa hodí najmä ak vás čaká nečakaná návšteva a potrebujete niečo rýchlo pripraviť. Preto je super mať vždy v mrazničke lístkové cesto, ktoré si viete naplniť podľa svojej chuti.

Mini pizza slimáky

Pizza slimáky, tentoraz z lístkového cesta. Rýchlo hotové a chuťovo super.
REKLAMA