Jogurtový koláč

Recepty na prípravu jogurtového koláča

3 recepty

Objavte chutné recepty z kategórie Jogurtový koláč. Jeden z týchto 3 receptov sa môže stať vaším novým favoritom. Na prípravu v kategórii Jogurtový koláč si vyhraďte čas 10 - 45 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Pozrite si napríklad naše obľúbené recepty - Jemný kakaový koláč z jogurtu s jahodami, Jogurtovo - tvarohová palacinková roláda s jahodovým želé, Yogurtová tablička alias Choc berry yogurt bark - mrazený HIT tohto leta - ako stvorené pre milovníkov dobrého jedla. Dobrú chuť!

Yogurtová tablička alias Choc berry yogurt bark - mrazený HIT tohto leta

Studená letná novinka, ktorá je momentálne pri skrolovaní NEPREHLIADNUTEĽNÁ. Recept a jeho príprava je nenáročná a HOTOVÁ v priebehu niekoľkých minút. Suroviny, ktoré sa v ,,nanuku" nachádzajú sú zdravé a telu prospešné. Tak čo ? Vyskúšate ?
Cesminaz
Cesminaz
Náhľad receptu Jemný kakaový koláč z jogurtu s jahodami
Videorecept

Jemný kakaový koláč z jogurtu s jahodami

Rýchly, fantasticky chutný koláč bez vajec. Jeho príprava je strašne jednoduchá a výsledok fantastický 👍 Robievam ho už roky, je jeden z našich najobľúbenejších. Úžasný je okrem jahôd aj s iným ovocím!

Jogurtovo - tvarohová palacinková roláda s jahodovým želé

Jednoduchá roláda z palaciniek, môžete pripraviť s akýmkoľvek ovocím.
REKLAMA