Chrenový šalát

Recepty na prípravu chrenového šalátu

5 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Chrenový šalát. Skúste ešte dnes jeden z týchto 5 receptov. Na prípravu v kategórii Chrenový šalát si vyhraďte čas 15 - 60 minút. Presný čas nájdete uvedený pri každom recepte zvlášť. Okrem toho sa dozviete, koľko porcií vyjde z uvedeného množstva surovín. Ak sa povie dobrý recept, potom nám ako prvé napadnú práve títo favoriti - Rýchly cviklový šalát s chrenom, Veľkonočná cvikla s chrenom, Šalát z mrkvy s chrenom, Jablká s chrenom. Vyskúšate ich aj vy?

Šalát z mrkvy s chrenom

Tradičný poľský šalát, ktorý dokonale dopĺňa mäsové a rybie pokrmy. Čerstvá mrkva a ostrý chren pridajú každému jedlu výraznú, uspokojivú chuť.

Červená repa s chrenom

Zdravá príloha k hlavnému chodu - červená repa s chrenom.

Jablká s chrenom

Jablká s chrenom sú nečakane pochúťkou, ktorú som po dlhom čase objavila pri svojich pokusoch v kuchyni. Je to recept, ktorý mi pripomína české tradície.

Rýchly cviklový šalát s chrenom

Cviklový šalát s chrenom je jednoduchý, ale chutný šalát, ktorý sa využíva v mnohých kuchyniach na celom svete. Tento šalát sa skladá z cvikly a čerstvého chrenu, ktoré sa jemne strúhajú a potom sa zmes dochutí octom, cukrom, soľou a korením.

Veľkonočná cvikla s chrenom

Tradičná veľkonočná cvikla s chrenom. Cvikla sa hodí k veľkonočným jedlám nakoľko podporuje trávanie a je plná zdraviu prospešných látok.
REKLAMA