Domáca paštéta

Recepty na prípravu domácej paštéty

8 receptov

Pozrite si tie najchutnejšie recepty z kategórie Domáca paštéta. Máme pre vás zbierku 8 receptov, ktoré spestria váš jedálniček. Ponáhľate sa alebo s radosťou v kuchyni pobudnete aj dlhšie? Čas prípravy nasledujúcich receptov z kategórie Domáca paštéta je 25 - 180 minút. Presný časový údaj je uvedený pri každom recepte konkrétne. Ak potrebujete pomôcť s výberom, potom odporúčame - Pečeňová paštéta, Bôčiková paštéta, Domáca paštéta, Paštéta z kuracieho mäsa a mrkvy. Patria k našim najvyhľadávanejším a najobľúbenejším receptom. Úspech zaručený!

Domáca paštéta z bravčového mäsa a pečene

Vynikajúca domáca paštéta, ktorú si môžete pripraviť sami doma.

Domáca pečeňová paštéta

Chutná domáca pečeňová paštéta, ktorú si môžete pripraviť na raňajky alebo ako špeciálnu pochúťku na sviatky.

Domáca paštéka z teľacej pečene

Táto lahodná paštéka z teľacej pečene je obľúbená v rodine a rada ju robím znova a znova. Má výraznú, ale jemnú chuť a jej konzistencia je lahodne krémová. Je to tradičný recept, ktorý si vyžaduje trochu času a námahy, ale rozhodne stojí za to!

Králičia paštéta

Králičia paštéta je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia vynikajúci a trochu jedinečný pokrm, ktorý poteší nielen svojím vzhľadom, ale predovšetkým chuťou. Jemné králičie mäso v kombinácii s príchuťou slaniny a zeleniny, uzavreté v chrumkavom cestíčku, je rafinovanou kombináciou, ktorá sa výborne hodí na slávnostný stôl alebo na výnimočnú príležitosť.

Bôčiková paštéta

Recept na domácu bôčikovú paštétu, ktorá chutí výborne s chlebom.

Pečeňová paštéta

Výborná pečeňová paštéta z kuracej pečene.
REKLAMA